مشاوره و سفارش

مبلمان

از زمان پیدایش انسان یکی از شاخصه های رشد تمدن, تغییر و تحول در نگرش انسان نسبت به زندگی بوده و به دنبال آن طراحی همه اسباب و لوازم مورد استفاده در زندگی از طراحی در لباس تا معماری و دکوراسیون داخلی منزل و مبلمان دچار تغییرات اساسی شده است. صنعت مبلمان در ایران از ۵۰ سال قبل پیشرفت های قابل قبولی داشته است و در تولید چوب و ساخت انواع مبلمان حرکت رو به رشدی را آغاز کرده است. امروزه استفاده از مبل تنها مختص به ثروتمندان نمی باشد و مبلمان بعنوان کالای اساسی در اکثر منازل و ادارات مورد استفاده قرار می گیرد.

انواع میز ال سی دی

در این مجموعه تولیدی انواع میز ال سی دی وکیوم، دیواری، مدرن و هایگلاس در طرح ها و رنگ‌های مختلف جدید عرضه شده و شما میتوانید از تولید کننده، این محصول را تهیه نمایید‌.

انواع جلومبلی و عسلی

تولید و پخش انواع جلو مبلی و عسلی چوبی با طرح های مختلف و بروز برای سفارشات عمده و کار های ست انجام شده و با تضمین و کیفیت عرضه میشود.

لیست کامل قیمت محصولات

نام محصولتوضیحاتنوع بسته بندیوضعیتقیمت
انواع ست مبلمان منزل،مدرن،راحتی،شرکتی-سفارشیموجودتماس بگیرید
انواع مدل سرویس خواب-سفارشیموجودتماس بگیرید
انواع میز و صندلی ناهارخوری -سفارشیموجودتماس بگیرید
انواع میز ال سی دی-سفارشیموجودتماس بگیرید
انواع جلو مبلی و عسلی-سفارشیموجودتماس بگیرید
انواع جالباسی های چوبی،ایستاده-سفارشیموجودتماس بگیرید
فرم مشاوره و سفارش

مدیر فروش مجموعه وودیسا

01135375149 - 01135375748
09113106588

درباره ما :

گروه صنعتی چوب پورابراهیم از سال ۱۳۷۳ فعالیت خود را آغاز کرده و با توانمندی مدیریتی و کارمندان با تجربه کار خود را گسترش داده است.
این مجموعه با بکارگیری کارکنان ماهر و دستگاه های بروز موفق به تولید و عرضه انواع مصنوعات چوبی اعم از مبلمان، سرویس خواب، سرویس چوب و … برای بازار داخلی و رویکرد صادراتی شده است.
این مجموعه با نام تجاری وودیسا با هدف افزایش کمیت، کیفیت محصولات و خدمات پس از فروش سعی بر این دارد تا رضایت مشتریان عزیز را به بهترین نحو جلب نموده تا تجربه یک خرید خوب در ذهنشان بماند و این امر از برنامه های اصلی کسب کار ما است.

مدیر فروش مجموعه مبلمان وودیسا

حسین محمدی

Call Now Buttonتماس بگیرید